Iceland is open for tourism from June 15th, Click here for more information

Destination Blue Lagoon

Godziny otwarcia spa Blue Lagoon

01.Sty - 24.Maj | 08:00 - 21:00
25.Maj - 28.Cze | 07:00 - 23:00
29.Cze - 19.Sie  | 07:00 - 00:00
20.Sie  - 30.Lis | 08:00 - 22:00
*01. Gru - 31.Gru | 08:00 - 21:00

* 24.Gru 08:00 - 15:00
* 25 & 31.Gru 08:00 - 17:00


Rozkład jazdy transferów Destination Blue Lagoon

Spa Blue Lagoon do Reykjaviku

01.Sty - 24.Maj | Co godzinę z  09:15 - 22:15

25.Maj - 28.Cze | Co godzinę z  09:15 - 00:15

29.Cze - 19.Sie  | Co godzinę z  09:15 - 01:15

20.Sie  - 30.Lis | Co godzinę z  09:15 - 23:15

*01. Gru - 31.Gru | Co godzinę z  09:15 - 22:15

Reykjaviku do spa Blue Lagoon

01.Sty - 24.Maj | Co godzinę z  07:00 - 20:00

25.Maj - 28.Cze | Co godzinę z  06:00 - 21:00

29.Cze - 19. Sie  | Co godzinę z  06:00 - 22:00

20. Sie  - 30.Lis | Co godzinę z  07:00 - 20:00

*01. Gru - 31.Gru | Co godzinę z  07:00 - 19:00

* 24.Gru | Co godzinę z  09:15 - 20:15
* 25.Gru | Co godzinę z  09:15 - 21:15
* 31. Gru | Co godzinę z  09:15 - 21:15

* 24.Gru | Co godzinę z  07:00 - 13:00
* 25.Gru | Co godzinę z  07:00 - 15:00
* 31. Gru | Co godzinę z  07:00 - 15:00

 


Portu lotniczego Keflavik do spa Blue Lagoon

01.Sty- 24.Maj | 07:30, 08:45, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30

25.Maj - 28.Cze | 06:25, 07:30, 08:45, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30 

29.Cze - 19. Sie  | 06:25, 07:30, 08:45, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30 

20. Sie  - 30.Lis | 07:30, 08:45, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30

01.Gru - 31.Gru  | 07:30, 08:45, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30

 

Spa Blue Lagoon do portu lotniczego Keflavik

01.Sty - 24.Maj | 09:25, 12:10, 13:40, 15:10, 16:40

25.Maj - 28.Cze | 09:25, 12:10, 13:40, 15:10, 16:40

29.Cze - 19.Sie  | 09:25, 12:10, 13:40, 15:10, 16:40

20. Sie  - 30.Lis | 09:25, 12:10, 13:40, 15:10, 16:40

01.Gru - 31.Gru   | 09:25, 12:10, 13:40, 15:10, 16:40